۱۷:۲۴:۳۸ - پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اتحادیه اروپا به برجام پایبند می‎ماند
فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، بعد از نشست مشترک با وزاری خارجه ایران، انگلیس، آلمان و فرانسه اعلام کرد: اتحادیه اروپا به برجام به عنوان یک نکته کلیدی در حفظ امنیت خود پایبند است و از همه طرفین دخیل در این توافق انتظار اجرای کامل و مؤثر آن را دارد. خبرگزاری مهر: مسئول […]

فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، بعد از نشست مشترک با وزاری خارجه ایران، انگلیس، آلمان و فرانسه اعلام کرد: اتحادیه اروپا به برجام به عنوان یک نکته کلیدی در حفظ امنیت خود پایبند است و از همه طرفین دخیل در این توافق انتظار اجرای کامل و مؤثر آن را دارد.

خبرگزاری مهر: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با تاکید بر پایبندی این نهاد به توافق هسته‏ ای ایران، از همه طرفین خواست تا در حفظ آن کوشا باشند.

به گزارش توئیتر اتحادیه اروپا، فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، بعد از نشست مشترک با وزاری خارجه ایران، انگلیس، آلمان و فرانسه اعلام کرد: اتحادیه اروپا به برجام به عنوان یک نکته کلیدی در حفظ امنیت خود پایبند است و از همه طرفین دخیل در این توافق انتظار اجرای کامل و مؤثر آن را دارد.

وی افزود: موضوع موشک‌های بالستیک و تنش‌های منطقه‌ای جدا از برجام هستند و باید آنها را در چارچوب جداگانه‌ای مورد بحث قرار داد.

موگرینی تاکید کرد: توافق هسته‌ای ایران کارآمد است. این توافق موجب امنیت جهان شده و از رقابت تسلیحاتی در سطح منطقه ممانعت می‌کند.