۱۶:۳۱:۵۹ - شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آهن ۷۰۰ تومان ارزان شد
رئیس اتحادیه آهن فروشان با بیان اینکه در حال حاضر قیمت هر کیلو آهن و میلگرد حدود ۴۶۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان است، افزود: این قیمت‌ها نسبت به هفته گذشته شاهد کاهش ۷۰۰ تومانی است. خبرگزاری تسنیم: محمد آزاد  با اشاره به اینکه بازار منتظر اجرای دستور وزیر صنعت در فروش کالا‌های کارخانجات در بورس کالا به آهن […]

رئیس اتحادیه آهن فروشان با بیان اینکه در حال حاضر قیمت هر کیلو آهن و میلگرد حدود ۴۶۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان است، افزود: این قیمت‌ها نسبت به هفته گذشته شاهد کاهش ۷۰۰ تومانی است.

خبرگزاری تسنیم: محمد آزاد  با اشاره به اینکه بازار منتظر اجرای دستور وزیر صنعت در فروش کالا‌های کارخانجات در بورس کالا به آهن فروشان است، اظهارداشت: بورس کالا هنوز این دستور را اجرایی نکرده و حتی حدود دو هفته است که خرید و فروش نیمه تعطیل شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر قیمت هر کیلو آهن و میلگرد حدود ۴۶۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان است، افزود: این قیمت‌ها نسبت به هفته گذشته شاهد کاهش ۷۰۰ تومانی است.

رئیس اتحادیه آهن فروشان تصریح کرد: با وجود این کاهش قیمت هنوز فاصله زیادی با قیمت واقعی آهن که حدود ۳۸۰۰ تومان است داریم که امیدواریم با فروش کالا به آهن فروشان نیاز بازار تأمین و کاهش قیمت‌ها در بازار به وجود آید.

تبليغات