۱۷:۵۱:۳۰ - سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمریکا قصد برهم زدن منطقه را دارد
کره شمالی امروز سه شنبه آمریکا را متهم کرده است که با استقرار تجهیزات و تسلیحات بزرگ هسته‌ای در نزدیکی شبه جزیره کره، قصد تشدید اوضاع در منطقه را دارد و احتمالا قصد دارد یک حمله پیشگیرانه محدود علیه این کشور انجام دهد. خبرگزاری تسنیم: کره شمالی، ایالات متحده را متهم کرده است که قصد […]

کره شمالی امروز سه شنبه آمریکا را متهم کرده است که با استقرار تجهیزات و تسلیحات بزرگ هسته‌ای در نزدیکی شبه جزیره کره، قصد تشدید اوضاع در منطقه را دارد و احتمالا قصد دارد یک حمله پیشگیرانه محدود علیه این کشور انجام دهد.

خبرگزاری تسنیم: کره شمالی، ایالات متحده را متهم کرده است که قصد تشدید اوضاع در منطقه را دارد.

به گزارش رویترز، کره شمالی امروز سه شنبه آمریکا را متهم کرده است که با استقرار تجهیزات و تسلیحات بزرگ هسته‌ای در نزدیکی شبه جزیره کره، قصد تشدید اوضاع در منطقه را دارد و احتمالا قصد دارد یک حمله پیشگیرانه محدود علیه این کشور انجام دهد.

“جو یونگ چول” دیپلمات ارشد کره شمالی در سخنانی در کنفرانس خلع سلاح تاکید کرد: با توجه به ماهیت و ابعاد تجهیزات نظامی آمریکا، آن‌ها قصد یک حمله پیشگیرانه علیه کره شمالی را دارند.

وی در ادامه افزود: مقام‌های آمریکایی از جمله وزیر دفاع و مدیر سازمان سیا بار‌ها درباره تهدید هسته‌ای و موشکی کره شمالی صحبت کرده اند تا استدلال خود درباره گزینه نظامی را توجیه کنند.

دولت آمریکا یک حمله پیشگیرانه محدود علیه کره شمالی را مد نظر قرار داده است.

روبرت وود فرستاده خلع سلاح آمریکا نیز در این کنفرانس گفت: کره شمالی تنها چند ماه با قابلیت حمله به خاک آمریکا با یک موشک بالستیک مجهز به سلاح‌های اتمی فاصله دارد و برنامه اتمی این کشور باید متوقف شود.

تبليغات