12:08:34 - چهارشنبه 23 اکتبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آزمایش سریع‌ترین خودروی جهان برای رکوردشکنی+عکس
قرار است این خودرو آخرین رکورد ثبت‌شده قبلی در سال ۱۹۹۷ میلادی را بشکند. اکنون میزان سرعت آن به ۵۰۰ مایل بر ساعت رسیده که با رکورد قبلی ثبت شده سریع‌ترین سرعت ۷۶۳ مایل بر ساعت در دهه نود میلادی فاصله دارد. “اندی گرین” که خود این رکورد را در سال ۱۹۹۷ ثبت کرده بود […]


قرار است این خودرو آخرین رکورد ثبت‌شده قبلی در سال ۱۹۹۷ میلادی را بشکند. اکنون میزان سرعت آن به ۵۰۰ مایل بر ساعت رسیده که با رکورد قبلی ثبت شده سریع‌ترین سرعت ۷۶۳ مایل بر ساعت در دهه نود میلادی فاصله دارد. “اندی گرین” که خود این رکورد را در سال ۱۹۹۷ ثبت کرده بود این بار قصد شکستن آن را تا سال ۲۰۲۰ دارد.

آفتاب‌‌نیوز :

سرویس علم و فناوری ممکن است این خودرو با موتور ۱۳۵ اسب بخاری که آن را تبدیل به یک طوفان پرسرعت خواهد کرد به سریع‌ترین خودروی بعدی جهان تبدیل شود.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ علاوه بر رونمایی از این خودرو، اعلام شده که تلاش‌ها برای شکستن رکورد قبلی ثبت شده سرعت ۷۳۶ مایل بر ساعت است.

رونمایی از سریع‌ترین خودروی جهان+عکس

این خودرو ساخت بریتانیا است و آزمایش سرعت بالا بر روی آن در صحرای “هاکس پین پان” در آفریقای جنوبی در ماه جاری انجام شده است. قرار است این خودرو آخرین رکورد ثبت‌شده قبلی در سال ۱۹۹۷ میلادی را بشکند. اکنون میزان سرعت آن به ۵۰۰ مایل بر ساعت رسیده که با رکورد قبلی ثبت شده سریع‌ترین سرعت ۷۶۳ مایل بر ساعت در دهه نود میلادی فاصله دارد. “اندی گرین” که خود این رکورد را در سال ۱۹۹۷ ثبت کرده بود این بار قصد شکستن آن را تا سال ۲۰۲۰ دارد.

ابعاد و اندازه این خودرو که از آن تحت عنوان “جریان خون” یاد شده، ۴۴ پا طول و با ۷.۵ تن وزن است. این خودرو برای نخستین بار در لندن در سال ۲۰۱۵ میلادی معرفی شد.

رونمایی از سریع‌ترین خودروی جهان+عکس

رونمایی از سریع‌ترین خودروی جهان+عکسلینک منبع

تبليغات